top of page

Školení

 
Kickbox Aerobik – Sculpt Combat basic

 

Školení pro trenéry i širokou veřejnost zaměřený na osvojení si základních technik tréninku Sculpt Combat. Náplní bude zvládnutí techniky jednotlivých úderů a kopů a jejich následné provázání s cardio prvky. Každý účastník získá diplom o účasti na tomto školení. 

 

Kickbox Aerobik – Sculpt Combat advance

 

Školení pro účastníky basic úrovně. Využívání základních technik pro sestavování kombinací. Od jednoduchého provázání úderů a kopů až po náročná comba. Úspěšný absolvent získá diplom pro vedení skupinových lekcí v tomto cvičebním stylu. 

 

Funkční trénink s vlastní váhou - Body Sculpt basic

 

Školení pro trenéry i širokou veřejnost zaměřený na osvojení si základních pozic a technik cviků na jednotlivé svalové partie. Každý účastník získá diplom o účasti na tomto školení. 

 

Funkční trénink s vlastní váhou - Body Sculpt advance

 

Školení pro účastníky basic úrovně. Využívání základních technik pro sestavování složených cviků působících na více svalových partií s jejich následným řazením do tréninkových jednotek. Úspěšný absolvent získá diplom pro vedení skupinových lekcí v tomto cvičebním stylu. 

Diagnostika pohybového aparátu 

Umíte správně určit, který sval je zkracený, a který naopak potřebuje posílit? A víte, jak s těmito svalovými dysbalancemi pracovat? Naučte se to s námi na školení, kterým Vás provede naše lektorka, osobní trenérka a fyzioterapeutka Mgr. Tereza Krupníková (FTVS). 

Každý absolvent semináře OBDRŽÍ OSVĚDČENÍ o odborném proškolení od AKREDITOVANÉHO ZAŘÍZENÍ MŠMT Trenérské školy Ikaros. 

Diagnostika postavení dolních končetin 

Jste po úrazu kolene, snižuje se Vám nožní klenba, nebo máte už klienty s podobnými problémy a nevíte, jak s nimi cvičit? Na školení, kterým Vás provede naše lektorka, osobní trenérka a fyzioterapeutka Mgr. Tereza Krupníková (FTVS), se opřeme o anatomické znalosti, naučíme se diagnostikovat možné odchylky od správného postavení dolních končetin a ukážeme si vhodné cviky. 

Každý absolvent semináře OBDRŽÍ OSVĚDČENÍ o odborném proškolení od AKREDITOVANÉHO ZAŘÍZENÍ MŠMT Trenérské školy Ikaros. 

Funkční trénink v kontextu vývojové kineziologie 

Provede Vás jím Mgr. Tereza Škrampalová, fyzioterapeutka s praxí u sportovních týmů (fotbal, hokej, volejbal). 

Naše tělo je ten nejcennější nástroj, který máme, tak se ho společně pojďme pokusit pochopit  a naučme se o něj pečovat a zdokonalovat formou, jenž je nám nejpřirozenější. Seznámíme se zde s teoretickými základy problematiky vývojové kineziologie a jejich praktickou aplikací do několika sfér (bolestivé stavy, kondiční trénink) a pohybovými vzory a programy, které se rozvíjejí během našeho vývoje a lze je uplatňovat jak u lidí řešící obtíže pohybového aparátu, tak i v oblasti prevence či rozvoje pohybových schopností. 

Každý absolvent semináře OBDRŽÍ OSVĚDČENÍ o odborném proškolení od AKREDITOVANÉHO ZAŘÍZENÍ MŠMT Trenérské školy Ikaros. 

Worskhopy-Semináře

 
 
Street workout and calisthenics basic 
 
 

Cílem basic workshopu kalisteniky a street workoutu je v první řadě seznámení se základními principy cvičení, tréninku a přípravou na jednotlivé triky a cviky. Začínáme tedy metodami “warm upu” s důrazem na užívané svalové skupiny, dále správným provedením kliků, shybů a dipů až k obtížnějším prvkům - k ukázkám a přípravám na triky a složené cviky.

 

V průběhu workshopu rozebereme také:

 

- rady a tipy do začátků, tréninkový split, apod.

- které svalové skupiny v každém cviku uplatníme

- jaké jsou pomocné metody v začátcích tréninků (odporové gumy, cviky s dopomocí…)

- historii street workoutu a jeho odvětví (set's and rep’s, freestyle, bar dance…) 

 

Street workout and calisthenics advance 

 

Kategorie workshopu advanced je určena právě těm, kteří absolvovali workshop basic, nebo mají základní zkušenosti v dané oblasti. Od základů se přesovnáme k tutorialům na jednotlivé cviky, tedy jak docílit statických triků jako je Frontlever, Backlever, Elbowlever, Victorian, Planche, Dragon flag, Human flag a mnoho dalších. Nevynecháme ani obtížnější dynamické cviky jako jsou Corean dips, Impossible dips a jiné. Cílem je ukázat cestu k přípravě a zohlednit zdravotní stránku věci pohybového aparátu. Teoretická část opět obsahuje metody správné přípravy před cvičením, výběr pomůcek i doporučení jak sestavit trénink. Říkáte-li si jak na který cvik a trik správnou cestou, rádi poradíme a pomůžeme najít ten správný směr.

Školení, workshopy, semináře

bottom of page