top of page

Instruktor kulturistiky

Instruktor kulturistiky

 

Posilování se stalo oblíbeným trendem dnešní doby. Zájem o cvičení v posilovně vzrůstá v důsledku snahy o zvyšování tělesné kondice a formování postavyCvičení s činkami je obzvlášť oblíbené u mužů, ale není to žádné pravidlo, s činkami cvičí stále častěji i ženy. Posilování s činkami pomáhá tělo zpevnit a vybudovat svalovou hmotu. Aby bylo cvičení opravdu prospěšné, je nutné dodržovat jistá pravidla posilování. Při posilování svalů je potřeba vždy provádět pouze cviky, které máte dokonale technické zvládnuté. Správná technika provedení je pro cviky s činkami naprostý základ, špatné provedení může mít negativní dopady na vaše tělo. Jednotlivé posilovací cviky je také potřeba prokládat cviky uvolňujícími a protahujícími. 

 

Chcete se naučit, jak by mělo cvičení s činkami správně vypadat a co by mu mělo předcházet? Rekvalifikační kurz Instruktor kulturistiky je určen nejen pro stávající, nebo budoucí trenéry kulturistiky, ale také pro širokou veřejnost. Koho zajímá, jak lze vybudovat atraktivní postavu pomocí činek, bude z tohoto kurzu nadšen. Získá zde veškeré potřebné informace jak a kdy používat určité činky na posilování, rozdíly v používání, odhalí nejčastější chyby a dozví se zdravotní hlediska při cvičení se zátěží. Naučí se správně používat zátěž, jak pro budování svalové hmoty, tak i pro dosažení štíhlé linie pomocí činek

 

Absolvent bude umět efektivně využívat nejen činky na posilování, např. jednoruční činky aj., posilovací stroje, kladky, ale i základní fitness pomůcky. Dokonale zvládne techniku posilování na posilovacích strojíchposilování s činkami a dalšími pomůckami, posilování s vlastním tělem, protahovací cvičení, ale také např. cvičení pro nápravu svalových disbalancí. Bude se učit, jak správně a funkčně cvičit s lidským tělem. Dokáže sestavit funkční trénink pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Během kurzu je kladen důraz na celkovou trenérskou profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb, kterou absolventi budou nabízet. Jen tak si totiž budou moci vybudovat svou klientelu a být v této profesi úspěšní.

Instruktor kulturistiky
bottom of page