Poradce pro výživu

Poradce pro výživu

 

Zajímáte se o zdravý životní styl, výživu a chtěli byste se v tom zdokonalit, nebo dokonce začít radit jiným lidem? Staňte se výživovým poradcem a získejte tak potřebnou kvalifikaci v tomto stále vyhledávanějším oboru. Cesta k perfektní postavě vede přes nutriční poradenství, dobře sestavený stravovací plán a cvičení. Výživový poradce je kvalifikovaný odborník, jenž dokáže odborně posoudit stravovací návyky klientů a je schopen poradit s jejich změnou při respektování zásad zdravé stravy a s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. V dnešní době se zdravý životní styl stává módním trendem a pomoc poradce pro výživu je více než žádaná. Může existovat jako samostatná profese, nebo jako doprovodný projekt sportovních aktivit, wellness a fitness center či léčebných zařízení. 

 

Rekvalifikační vzdělávací kurz Poradce pro výživu je akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Úspěšní absolventi rekvalifikačního kurzu získají certifikát, na jehož základě lze zažádat o živnostenský list a vykonávat následně profesi výživového poradce. Dietologický kurz je určen pro širokou i odbornou veřejnost. Vzdělávání je určeno především pro poradce pro výživu, pracovníky v oboru regenerace a rekondice, péče o tělo, wellness a fitness, sportu a také pro všechny, které problematika výživy zajímá. Každý, kdo ve své profesi pracuje s výživou, získá nový pohled na stravu. Naučí se práci výživového poradce, jak v teorii, tak v praxi.

 

Kurz výživového poradce v naší škole má za cíl vychovávat profesionály, poskytující své služby na odborné úrovni a budou patřit mezi nejlepší v oboru výživového poradenství. Naučíte se např. určit metabolický typ člověka, zvládnout techniky detoxikace, sestavit jídelníček, sportovní výživu nebo redukční stravu. Získáte kompletní znalosti a dovednosti vhodné pro vykonávání práce dietologa. Výuka se odvíjí od nejnovějších trendů ve stravě a zdravém životním stylu. 

Poradce pro výživu
Poradce pro výživu

Údaje o společnosti

 

Trenérská škola Ikaros

provozuje Rai Kalokagathia, s.r.o. 

Revoluční 725/11, Praha 1 - Staré město, 110 00 

IČ: 05073600, DIČ: CZ05073600

vedená u Městského soudu v Praze C 260722 

© 2012 by Ikaros

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru

Vyplněním a následným odesláním souhlasím se zpracováním uvedených informací.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now